Riekstu, žāvētu augļu un citu labumu pasūtīšana.

RiekstiJau ilgāku laiku (precīzāk — jau no 2009. gada) saviem draugiem piedāvājam dažādus riekstus, žāvētus augļus un citus gardumus. Vairums no tiem ir bioloģiski audzēti. Šos produktus var nopirkt arī veikalā, bet pieņemam arī individuālus pasūtījumus. Kā tas strādā? Kā pievienoties riekstu pirkšanas “pulciņam”?

  1. Piereģistrē savu adresi šeit: (Adreses forma)
  2. Reizi mēnesī, (parasti sākumā) sagatavojam jaunu piedāvājumu un izsūtam to visiem reģistrētajiem interesentiem uz e-pastu.
  3. Dažu dienu laikā cilvēki pasūta sev vēlamos produktus – aizpildot formu (pieeja formai tiek nosūtīta e-pastā). Pasūtījuma apjoms tiek sarēķināts un nosūtīts automātiski.
  4. Cilvēks apmaksā savu pasūtījumu ar pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu. (Jā, tā ir priekšapmaksa.)
  5. Ekovirtuve apkopo pasūtījumus un sagādā produktus lielos iepakojumos no vairumtirgotājiem un/vai ražotājiem. Kad lielie maisi ir saņemti, mēs tos atveram un sakomplektējam katra cilvēka pasūtījumu.
  6. Kad visi pasūtījumi ir sakomplektēti, dodam ziņu pasūtītājiem, ka var nākt pakaļ savai paciņai. Parasti tā ir viena – divas nedēļas no pasūtījuma brīža.
  7. Priecājamies un baudām garšīgos riekstus!

Produktu klāstā ir dažādi rieksti, žāvēti augļi, milti, miltu izstrādājumi, eļļa, sveces, kosmētikas produkti kā arī Ekovirtuves cepumi. Bet, tā kā sākām ar riekstiem, tad joprojām šo saucam par “riekstu” pulciņu.

Ja vēlies pievienoties Ekovirtuves “riekstu” pulciņam – ieraksti šeit savu informāciju: Adreses forma

Bookmark the permalink.